Babaria – kim są?

O hiszpańskiej marce Babaria..

Powstanie marki Babaria

Babaria to hiszpańska marka kosmetyczna należąca do firmy Berioska SL, która opracowuje produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, zdrowia i urody dla każdego. Od 1981 roku oferuje szeroką game produktów kosmetycznych do ciała, twarzy i włosów. Skupia swoją pracę na ciągłych badaniach, co udowadnia poprzez wprowadzenie innowacji w produktach kosmetycznych. Wszystkie ich produkty są pod ścisłą kontrolą jakości. Cały zespół Babaria cechuje się profesjonalizmem, powołaniem oraz entuzjazmem.

Marka znana na całym świecie

Babaria ma silną obecność swoich produktów w ponad 80 krajach na całym świecie. Jej ekspansja na różnych rynkach na całym świecie opiera się na silnej niezależności zewnętrznych interesów gospodarczych i ciągłej reinwestycji generowanych zasobów.

Fabryka Babaria

Obiekty Babarii znajdują się w Cheste – Walencji. Powierzchnia zabudowy wynosi 15 000 m2 na powierzchni 24 000 m2, co jest przykładem ciągłej rozbudowy. Budynki są wyposażone w nowoczesne laboratoria, w których pracują działy rozwoju przygotowujące najnowsze formuły, aby sprostać potrzebom coraz bardziej wymagającego rynku.
Zakłady produkcyjne zajmują 7 000 m2 i są wyposażone w nowoczesne higieniczne pomieszczenia, których środowisko jest kontrolowane pod względem zanieczyszczenia mikrobiologicznego. Sprzęt znajduje się w czołówce sektora produkcji reaktorów zdolnych do formułowania w procesach automatycznych dowolnych form galenowych, takich jak emulsje, roztwory lub żele, we wszystkich wymaganych pojemnościach.

Jakość jest głównym celem Berioski i w tym celu nadzoruje się cały proces wytwarzania produktów kosmetycznych od otrzymania zamówienia do ostatecznej wysyłki. est to możliwe dzięki niezależnym działom jakości wyposażonym w najnowszą technologie w celu spełnienia specyfikacji każdego z wytwarzanych produktów. Ponadto laboratoria Babaria uzyskały CERTYFIKACJĘ DOBRYCH PRAKTYK PRODUKCJI WYROBÓW KOSMETYCZNYCH (GMP), co czyni je jednym z pionierskich laboratoriów w Hiszpanii.

Polityka firmy Babaria zabrania testowania produktów na zwierzętach. Testy przeprowadzane są na ochotnikach w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktu, Cały proces testów, jakim mają zostać poddani, jest doskonale wyjaśniony i jest przez cały czas nadzorowany przez lekarza specjalistę.

Sklep z kosmetykami marki Babaria – Kosmeti.pl

Jednym z większych sklepów w Polsce w jakim możecie nabyć kosmetyki marki Babaria jest sklep internetowy Kosmeti.pl. Sklep posiada również oddział stacjonarny w Stalowej Woli (województwo podkarpackie).